budownictwo infrastrukturalne kraków 1

Budownictwo
Infrastrukturalne

Do najczęściej powierzanych nam zleceń należą usługi w zakresie budownictwa infrastrukturalnego, którymi zajmujemy się już od początków naszej działalności. Będąc rzetelną firmą budującą mosty i drogi grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa, a wraz z nimi, liczba sukcesywnie wykonywanych inwestycji. Bogate doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie silnej pozycji na rynku budownictwa drogowego, a zdobyte kompetencje umożliwiły tworzenie infrastruktur na najwyższym poziomie.

Nowoczesne budownictwo drogowe

Nowoczesne budownictwo drogowe to nasza specjalność, którą zajmujemy się od początku
istnienia na ryku. Powierzone nam zlecenia realizujemy z wykorzystaniem aktualnej wiedzy
w oparciu o innowacyjne rozwiązania i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie
osiągać doskonałe rezultaty przy jednoczesnej optymalizacji kosztów infrastrukturalnych
przedsięwzięć, sprawiając, że nasze drogi dorównują jakością najwyższym europejskim
standardom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rzetelności i terminowości wykonywanej pracy, a także
zaangażowaniu naszych specjalistów zyskaliśmy renomę firmy drogowej w Małopolsce,
której można powierzyć nawet najtrudniejsze projekty infrastrukturalne. Przez ponad 30 lat
naszej działalności stale poszerzamy grono zadowolonych kontrahentów oraz zwiększamy
ilość i skalę realizowanych inwestycji. Jeżeli szukają Państwo firmy budującej drogi,
mosty, trakcje kolejowe lub realizującej inne przedsięwzięcia z zakresu budownictwa
liniowego na najwyższym poziomie Wibra Infrastruktura spełni Państwa oczekiwania.

Zaawansowana technologia — prosta droga do celu

Nowoczesne budownictwo drogowe nie ma przed nami tajemnic. Wiedza naszego wszechstronnie wykwalifikowanego zespołu obejmuje zarówno wszystkie aktualnie obowiązujące normy, jak i zasady eksploatacji i utrzymania infrastruktury. Podczas każdego projektu wykorzystujemy umiejętności nadzorowania i kierowania wszelkimi robotami budowlanymi, a na niespodziewane problemy techniczne oraz technologiczne reagujemy w sposób błyskawiczny i skuteczny.

Właśnie dlatego zaufało nam już tak pokaźne grono Klientów, przedkładając nasze usługi nad ofertę wielu firm budowlanych i drogowych działających na terenie województwa małopolskiego. Nowoczesny sprzęt, rozbudowane zaplecze logistyczne i elastyczne podejście do stojących przed nami wyzwań sprawia, że powierzenie swoich inwestycji Wibra Infrastruktura jest gwarantem osiągnięcia w pełni satysfakcjonujących rezultatów.

Jako doświadczona firma budująca drogi cenimy ład i porządek na placu budowy, a powierzone nam zlecenia zawsze staramy się wykonywać przy zachowaniu odpowiedniej terminowości. Skorzystanie z naszych usług wiąże się także z najwyższym standardem bezpieczeństwa. Niezależnie od typu realizowanej inwestycji pozostaje ono dla nas najwyższym priorytetem świadczącym o naszym profesjonalizmie i trosce o końcowe rezultaty naszych działań.

Rynek kolejowy i drogowy w Polsce doczekał się specjalnego raportu, w którym wyszczególniono projekty infrastrukturalne, których wykonanie zaplanowane zostało do 2030 roku. Zawiera on ambitne plany, co czyni je prawdziwym ewenementem w historii budownictwa polskich dróg i kolei. Wszystkie te czynniki składają się na to, że zapotrzebowanie na budownictwo infrastrukturalne będzie w naszym kraju coraz większe. Dlatego działalność doświadczonych i profesjonalnych firm budujących drogi i autostrady jest niezwykle istotna, a ich praca coraz bardziej doceniana, ponieważ społeczeństwo ma coraz większą świadomość, jak ważne są zagadnienia, związane z tą tematyką.

 

Budownictwo infrastrukturalne w Polsce

Na przestrzeni ostatnich 20 lat polska infrastruktura drogowa zaczęła rozwijać się w bardzo dynamicznym tempie. Firmy budowlane i drogowe, które chcą zachować konkurencyjność, muszą zapewnić użytkownikom obiektów infrastruktury liniowej komfort i bezpieczeństwo podróży, przy jak najmniej inwazyjnej ingerencji w lokalny ekosystem. Nowoczesne budownictwo drogowe wykorzystuje nowe technologie do budowania przyjaznych środowisku dróg asfaltowych powstających w dużej mierze z materiałów z odzysku. Przykładem takiej zaawansowanej techniki recyklingu może być stosowana przez naszą firmę technologia MCE, pozwalająca na przetwarzanie i ponowne zastosowanie zniszczonych warstw nawierzchni.

Nowoczesne budownictwo drogowe to także wykorzystanie technologii do zwiększenia efektywności pracy. Wibra Infrastruktura stosuje zaawansowane technologicznie systemy sterowania maszyn pozwalające na zastosowanie sprzętu budowlanego z wyjątkową precyzją oraz doskonałą koordynację pracy specjalistów. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie szybko finalizować nawet bardzo skomplikowane przedsięwzięcia infrastrukturalne.

Wraz z postępem technologicznym, rosnącymi oczekiwaniami użytkowników infrastruktury liniowej i międzynarodowymi regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska rośnie również zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi budowlane. Wibra Infrastruktura to małopolska firma drogowa, stawiająca na nowoczesne budownictwo drogowe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz wyzwaniom, jakie stawia przed nami nowa epoka. Nie boimy się wielkich przedsięwzięć, ambitnych projektów i innowacyjnych metod działania. Wybierając nas, wybierasz przyszłość!

Profesjonalne budownictwo drogowe w służbie rozwoju regionalnego

Nowoczesne budownictwo drogowe w znaczącym stopniu przyczynia się do atrakcyjności regionu, wpływając pozytywnie na jego potencjał gospodarczy i turystyczny. Firmy budujące drogi usprawniają jakość transportu towarów i ludzi do centrów logistycznych, często zlokalizowanych poza większymi ośrodkami miejskimi, lecz w obrębach ich aglomeracji. Tego typu ośrodki często stanowią motor napędowy dla lokalnej gospodarki, dlatego projekty infrastrukturalne dotyczące budowy dróg, autostrad i trakcji kolejowych bezpośrednio przyczyniają się do wzrostu regionalnej konkurencyjności ekonomicznej zarówno w skali powiatowej, jak i wojewódzkiej.

Tworzymy i modernizujemy infrastrukturę, usprawniamy transport drogowy i kolejowy, przyśpieszając rozwój dużych oraz małych ośrodków miejskich na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego. Setki kilometrów wybudowanych przez nas dróg, służą mieszkańcom i lokalnej gospodarce. Jako firma budująca drogi z wieloletnim doświadczeniem posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę w zakresie budownictwa liniowego. Do głównych obszarów naszej działalności zaliczyć można:

  • budowę dróg, ulic, skrzyżowań i mostów,

  • modernizację i remonty dróg,

  • budowę placów, parkingów i chodników,

  • tworzenie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektów handlowych, usługowych i przemysłowych,

  • badanie i monitorowanie stanu technicznego dróg.

Nasza firma drogowa realizowała wiele projektów infrastrukturalnych w Małopolsce, a także w innych częściach kraju. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne sfinalizowane przedsięwzięcia, które mieliśmy przyjemność wykonywać w ciągu ostatnich lat. Do grona naszych największych projektów zaliczamy drogę wojewódzką nr 935, prowadzoną pomiędzy Raciborzem a Pszczyną. Z dumą pochwalić możemy się także odcinkiem obwodnicy S3, zwanej Obwodnicą Brzozową. Zajmowaliśmy się również obwodnicą Mielca, Leżajska oraz Bolkowa, a wśród naszych realizacji znaleźć można także odcinek trzeci drogi ekspresowej S17 między Krakowem a Lublinem czy drogę ekspresową S7 między Skomielną Białą a Rabką Zdrój.

Wszystkie zrealizowane inwestycje przyczyniły się do rozwoju wiedzy i kompetencji w zakresie nowoczesnego budownictwa drogowegoa my, jako firma budująca drogi, mosty i autostrady, każdego dnia z chęcią przyjmujemy kolejne zlecenia pozwalające nam na dalszy rozwój.

Nawiązując współpracę z Wibra Infrastruktura, mogą być Państwo pewni jakości i terminowości wykonanej przez nas pracy. Przez ostatnie 30 lat zrobiliśmy wiele by stać się synonimem rzetelności, innowacyjności i pełnego profesjonalizmu. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei i zaufania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnym budownictwie drogowym i kolejowym, ale nasze kompetencje sięgają znacznie szerszych obszarów. Realizujemy również projekty dotyczące budownictwa hydrotechnicznego, lotniczego i przemysłowego. Nasi specjaliści nie boją się żadnego wyzwania, a nasze rozwiązania technologiczne są w stanie sprostać nawet wyjątkowo skomplikowanym przedsięwzięciom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy, a my wybudujemy dla Państwa drogę prowadzącą do celu!

geotechnika kraków 9

Zapoznaj się z naszą ofertą: