budownictwo infrastrukturalne kraków 1

Budownictwo
Infrastrukturalne

Do najczęściej powierzanych nam zleceń należą usługi w zakresie budownictwa infrastrukturalnego, którymi zajmujemy się już od początków naszej działalności. Będąc rzetelną firmą budującą mosty i drogi grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa, a wraz z nimi, liczba sukcesywnie wykonywanych inwestycji. Bogate doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie silnej pozycji na rynku budownictwa drogowego, a zdobyte kompetencje umożliwiły tworzenie infrastruktur na najwyższym poziomie.

Nowoczesne budownictwo drogowe

Nowoczesne budownictwo drogowe to nasza specjalność, którą zajmujemy się od początku istnienia na rynku. Powierzone nam zlecenia z zakresu budowania dróg realizujemy z wykorzystaniem aktualnej wiedzy w oparciu o innowacyjne rozwiązania i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać doskonałe rezultaty przy jednoczesnej optymalizacji kosztów infrastrukturalnych przedsięwzięć, sprawiając, że drogi, których budowy się podejmujemy, dorównują jakością najwyższym europejskim standardom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rzetelności i terminowości wykonywanej pracy, a także zaangażowaniu naszych specjalistów zyskaliśmy renomę firmy drogowej w Małopolsce, której można powierzyć nawet najtrudniejsze projekty infrastrukturalne, w tym również budowanie bezpiecznych, solidnych dróg, które będą służyć społeczeństwu przez kilka dekad. Przez ponad 30 lat naszej działalności stale poszerzamy grono zadowolonych kontrahentów oraz zwiększamy ilość i skalę realizowanych inwestycji. Jeżeli szukają Państwo firmy, która specjalizuje się w budowie dróg, mostów, trakcji kolejowych oraz realizujące inne przedsięwzięcia z zakresu budownictwa liniowego na najwyższym poziomie, Wibra Infrastruktura spełni Państwa oczekiwania.

Zaawansowana technologia — prosta droga do celu

Budowanie funkcjonalnych i wytrzymałych dróg nie ma przed nami tajemnic. Wiedza naszego wszechstronnie wykwalifikowanego zespołu obejmuje zarówno wszystkie aktualnie obowiązujące normy, jak i zasady eksploatacji i utrzymania infrastruktury. Podczas budowy drogi wykorzystujemy umiejętności nadzorowania i kierowania wszelkimi robotami budowlanymi, a na niespodziewane problemy techniczne oraz technologiczne reagujemy w sposób błyskawiczny i skuteczny.

Właśnie dlatego zaufało nam już tak pokaźne grono Klientów, przedkładając nasze usługi nad ofertę wielu firm budowlanych i drogowych działających na terenie województwa małopolskiego. Nowoczesny sprzęt, rozbudowane zaplecze logistyczne i elastyczne podejście do stojących przed nami wyzwań sprawia, że powierzenie naszej firmie budowy Państwa drogi to gwarancja osiągnięcia w pełni satysfakcjonujących rezultatów.

Jako doświadczona firma, która trudni się budową dróg, cenimy ład i porządek na placu budowy, a powierzone nam zlecenia zawsze staramy się wykonywać przy zachowaniu odpowiedniej terminowości. Skorzystanie z naszych usług wiąże się także z najwyższym standardem bezpieczeństwa. Niezależnie od typu realizowanej inwestycji pozostaje ono dla nas najwyższym priorytetem świadczącym o naszym profesjonalizmie i trosce o końcowe rezultaty naszych działań.

Rynek kolejowy i drogowy w Polsce doczekał się specjalnego raportu, w którym wyszczególniono projekty infrastrukturalne, których wykonanie zaplanowane zostało do 2030 roku. Zawiera on ambitne plany, co czyni je prawdziwym ewenementem w historii budownictwa polskich dróg i kolei. Wszystkie te czynniki potwierdzają, że zapotrzebowanie na budowę nowych dróg i linii kolejowych będzie w naszym kraju coraz większe. Dlatego działalność doświadczonych i profesjonalnych firm, które specjalizują się w budowaniu dróg i autostrad, jest niezwykle istotna, a ich praca coraz bardziej doceniana, ponieważ społeczeństwo ma coraz większą świadomość, jak ważne są zagadnienia, związane z tą tematyką.

 

Budownictwo infrastrukturalne w Polsce

Na przestrzeni ostatnich 20 lat polska infrastruktura drogowa zaczęła rozwijać się w bardzo dynamicznym tempie. W naszym kraju aktywnie rozpoczęła się praca nad budową nowych dróg, które znacząco poprawiły komunikację między regionami. Zapotrzebowanie na tego typu infrastrukturę w dalszym ciągu jest jednak bardzo duże. Firmy budowlane i drogowe, które chcą zachować konkurencyjność, muszą zapewnić użytkownikom obiektów infrastruktury liniowej komfort i bezpieczeństwo podróży, przy jak najmniej inwazyjnej ingerencji w lokalny ekosystem. Nowoczesne budownictwo drogowe wykorzystuje nowe technologie do budowania przyjaznych środowisku dróg asfaltowych powstających w dużej mierze z materiałów z odzysku. Przykładem takiej zaawansowanej techniki recyklingu może być stosowana przez naszą firmę technologia MCE, pozwalająca na przetwarzanie i ponowne zastosowanie zniszczonych warstw nawierzchni do budowy nowej drogi.

Nowoczesne budownictwo drogowe to także wykorzystanie technologii do zwiększenia efektywności pracy. Wibra Infrastruktura stosuje zaawansowane technologicznie systemy sterowania maszyn pozwalające na zastosowanie sprzętu budowlanego z wyjątkową precyzją oraz doskonałą koordynację pracy specjalistów. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie szybko finalizować nawet bardzo skomplikowane projekty budowy drogi, co znacząco przyspiesza rozwój kraju.

Wraz z postępem technologicznym, rosnącymi oczekiwaniami użytkowników infrastruktury liniowej i międzynarodowymi regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska rośnie również zapotrzebowanie na budowę wysokiej jakości dróg. Wibra Infrastruktura to małopolska firma drogowa, stawiająca na nowoczesne budownictwo drogowe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz wyzwaniom, jakie stawia przed nami nowa epoka. Nie boimy się wielkich przedsięwzięć, ambitnych projektów i innowacyjnych metod działania. Wybierając nas, wybierasz przyszłość!

Budowa drogi — katalizator rozwoju regionalnego

Budowa nowej drogi lub autostrady w znaczącym stopniu przyczynia się do atrakcyjności danego regionu, wpływając pozytywnie na jego potencjał gospodarczy i turystyczny. Firmy, które zajmują się budowaniem dróg, usprawniają jakość transportu towarów i ludzi do centrów logistycznych, często zlokalizowanych poza większymi ośrodkami miejskimi, lecz w obrębach ich aglomeracji. Tego typu ośrodki często stanowią motor napędowy dla lokalnej gospodarki, dlatego projekty infrastrukturalne dotyczące budowy dróg, autostrad i trakcji kolejowych bezpośrednio przyczyniają się do wzrostu regionalnej konkurencyjności ekonomicznej zarówno w skali powiatowej, jak i wojewódzkiej.

Tworzymy i modernizujemy infrastrukturę, usprawniamy transport drogowy i kolejowy, dążymy do budowania solidnej drogi, stanowiącą podwaliny dalszej modernizacji naszego kraju, przyspieszając rozwój dużych oraz małych ośrodków miejskich na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego. Setki kilometrów wybudowanych przez nas dróg, służą mieszkańcom i lokalnej gospodarce. Jako firma, która trudni się budową dróg, z wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę w zakresie budownictwa liniowego. Do głównych obszarów naszej działalności zaliczyć można:

  • budowę dróg, ulic, skrzyżowań i mostów,
  • modernizację i remonty dróg,
  • budowę placów, parkingów i chodników,
  • tworzenie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektów handlowych, usługowych i przemysłowych,
  • badanie i monitorowanie stanu technicznego dróg.

Nasza firma drogowa realizowała wiele projektów infrastrukturalnych w Małopolsce, a także w innych częściach kraju. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne sfinalizowane przedsięwzięcia, które mieliśmy przyjemność wykonywać w ciągu ostatnich lat. Do grona naszych największych projektów zaliczamy drogę wojewódzką nr 935, prowadzoną pomiędzy Raciborzem a Pszczyną. Z dumą pochwalić możemy się także odcinkiem obwodnicy S3, zwanej Obwodnicą Brzozową. Zajmowaliśmy się również obwodnicą Mielca, Leżajska oraz Bolkowa, a wśród naszych realizacji znaleźć można także odcinek trzeci drogi ekspresowej S17 między Krakowem a Lublinem czy drogę ekspresową S7 między Skomielną Białą a Rabką Zdrój.

Wszystkie zrealizowane inwestycje przyczyniły się do rozwoju wiedzy i kompetencji w zakresie nowoczesnego budownictwa drogowego a my, jako firma budująca drogi, mosty i autostrady, każdego dnia z chęcią przyjmujemy kolejne zlecenia pozwalające nam na dalszy rozwój. Budowanie ważnego odcinka drogi lub jej całości to nie tylko nasza praca, ale również nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie infrastruktury, która będzie służyć społeczeństwu przez długie lata.

Nawiązując współpracę z Wibra Infrastruktura, mogą być Państwo pewni jakości i terminowości wykonanej przez nas pracy. Przez ostatnie 30 lat zrobiliśmy wiele by stać się synonimem rzetelności, innowacyjności i pełnego profesjonalizmu. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei i zaufania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnym budownictwie drogowym i kolejowym, ale nasze kompetencje sięgają znacznie szerszych obszarów. Realizujemy również projekty dotyczące budownictwa hydrotechnicznego, lotniczego i przemysłowego. Nasi specjaliści nie boją się żadnego wyzwania, a nasze rozwiązania technologiczne są w stanie sprostać nawet wyjątkowo skomplikowanym przedsięwzięciem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy, a my zajmiemy się budową drogi, która poprowadzi Państwa do celu!

geotechnika kraków 9

Zapoznaj się z naszą ofertą: