Projektowanie dróg i mostów

Każde działanie w praktyce poparte jest wcześniej ustalonym planem. W przypadku budownictwa infrastrukturalnego niezwykle istotnym czynnikiem jest przemyślenie każdego kolejnego kroku, który w późniejszym czasie trzeba będzie zastosować. Aby zapewnić powodzenie przedsięwzięcia budowlanego takiego jak budowa mostu czy modernizacja drogi niezbędny jest rzetelnie wykonany projekt. Tylko dzięki skrupulatnemu planowaniu każdego etapu prac, obejmującego także wykonanie dokładnych pomiarów geodezyjnych i przygotowanie gruntu poprzez różnego rodzaju prace geotechniczne można osiągnąć w pełni zamierzony efekt.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która proponuje Państwu usługę projektowania dróg i mostów. Mogą być państwo pewni, że każde powierzone nam przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w sposób maksymalnie dokładny i skuteczny, a wyniki naszej pracy przełożą się na atrakcyjność infrastrukturalną całego regionu oraz komfort przemieszczania się jego mieszkańców.

Profesjonalizm w każdym calu

Projektowanie dróg oraz inne inwestycje związane z infrastrukturą liniową to specjalność naszej firmy. Od lat 90. zajmujemy się budową, a także modernizacją dróg krajowych, autostrad, trakcji kolejowych i mostów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz technologii budownictwa, zaawansowanych technologicznie systemów wspomagania pracowników i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie realizować projekty infrastrukturalne w krótkim czasie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych europejskich standardów.

Wibra Infrastruktura to połączenie wielu lat doświadczenia, jakie nasi specjaliści wynieśli z pracy nad najróżniejszymi projektami dotyczącymi budownictwa liniowego, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań takich jak system sterowania maszyn czy technologia MCE. Nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów cechujących się starannością, ogromem wiedzy teoretycznej oraz praktycznymi umiejętnościami zweryfikowanymi przez zrealizowane już projekty. Każdego dnia świadczymy usługi z zakresu budowy i modernizacji dróg na możliwie najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy posiadają szeroki zakres kompetencji w kategoriach projektowania dróg i mostów, a także tworzenia ich. Kierując się polityką naszej firmy, zawsze stawiamy na ciąg działań popartych wcześniej odpowiednio przygotowanym i rzetelnym planem, mając przy okazji na uwadze terminowość powierzonego nam zadania.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie Państwo być pewni prowadzonego, profesjonalnego obszaru usług z naszej strony. Zachęcamy do kontaktu oraz poznania szczegółów z zakresu projektowania dróg i mostów!

Projektowanie dróg i mostów

Projektowanie i budowa dróg, skrzyżowań czy mostów to dla nas możliwość realnego przyczynienia się do szybkiego rozwoju gospodarki zarówno poszczególnych miast, jak i całych regionów. Starannie zrealizowane projekty drogowe zwiększają zdolność szybkiego transportowania towarów do znajdujących się zwykle na obrzeżach miast centrów logistycznych, będących gospodarczym sercem powiatów i gmin. Rozwinięta infrastruktura drogowa, a także modernizacja istniejących już dróg wpływa również na komfort, oraz bezpieczeństwo podróży znacznie skracając jej czas.

W ramach naszej oferty budowy lub modernizacji lokalnej infrastruktury możemy Państwu zaproponować następujące usługi:

  • modernizację dróg według europejskich standardów jakościowych i środowiskowych,

  • remonty drogowe,

  • budowę dróg, skrzyżowań, trakcji kolejowych i mostów,

  • budowę parkingów, chodników, placów,

  • budowę lotnisk,

  • budowę tam, zbiorników retencyjnych, zapór przeciwpowodziowych,

  • budowę centrów logistycznych,

  • tworzenie obiektów handlowych, przemysłowych oraz usługowych.

Tworzone przez nas projekty pozwalają na podniesienie się konkurencyjności ekonomicznej regionów – stawianie starannie dopasowanych do danego rejonu systemów drogowych usprawnia jednocześnie jakość pojazdów logistycznych.

Nasze największe projekty

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele projektów dróg i mostów, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Do projektów, o których warto wspomnieć, należą między innymi projekt drogi wojewódzkiej numer 935 między Raciborzem a Pszczyną, odcinek obwodnicy S3 zwaną inaczej Obwodnicą Brzozową. W naszych rękach znalazła się również Obwodnica Mielca, Leżajska oraz Bolkowa czy odcinek trzeciej drogi ekspresowej S17 między Krakowem a Lublinem, a także droga ekspresowa S7 pomiędzy Skomielną Białą a Rabką Zdrój.

To wciąż tylko część realizowanych przez nas projektów dróg i mostów, z których jesteśmy dumni. Z dnia na dzień stawiamy przed sobą nowe wyzwania, aby nieustannie rozwijać w swoją wiedzę oraz umiejętności, dając świadectwo profesjonalizmu na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukają Państwo firmy w województwie małopolskim, zajmującej się projektowaniem dróg i mostów oraz późniejszą realizacją tych projektów Wibra Infrastruktura będzie wyborem, którego nie będą Państwo żałować.

geotechnika kraków 9

Zapoznaj się z naszą ofertą: