Projektowanie dróg i mostów

Każde działanie w praktyce poparte jest wcześniej ustalonym planem. W przypadku budownictwa infrastrukturalnego niezwykle istotnym czynnikiem jest przemyślenie każdego kolejnego kroku, który w późniejszym czasie trzeba będzie zastosować w przypadku budowy drogi lub mostu. Aby cały proces budowlany przebiegł na wysokim poziomie, podstawą jest dobrze przygotowany projekt.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która proponuje Państwu usługę projektowania dróg i mostów!

Profesjonalizm w każdym calu

Firma Wibra to połączenie profesjonalistów w swoim fachu cechujących się starannością, ogromem wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia wraz z najwyższej jakości sprzętem. Każdego dnia realizujemy usługi z zakresu projektowania i budowy na możliwie najwyższym poziomie. Szeroka gama świadczonych przez nas usług daje gwarancję niezawodnych rozwiązań. Nasi pracownicy posiadają szeroki zakres kompetencji w kategoriach projektowania dróg, projektowania mostów oraz tworzenia ich. Kierując się polityką naszej firmy, zawsze stawiamy na ciąg działań popartych wcześniej odpowiednio przygotowanym i rzetelnym planem, mając przy okazji na uwadze terminowość powierzonego nam zadania.

Projektowanie dróg i mostów

Projektowanie i budowa dróg, skrzyżowań czy mostów to dla nas możliwość szybkiego rozwoju gospodarki poszczególnych miast. Stawianie tych poszczególnych elementów wpływa niezaprzeczalnie na komfort podczas podróży, czyniąc ją tym samym o wiele bardziej przyjemną, szybszą i wygodniejszą. Jednak przed podjęciem działań, konieczne jest wykonanie kompleksowego projektu drogi czy mostu, aby móc odpowiednio rozplanować pracę.

W ramach zarówno projektowania, jak i budowy dróg i mostów zaliczamy:

  • modernizację oraz remont drogowy,
  • budowę dróg, skrzyżowań oraz mostów,
  • budowę parkingów, chodników oraz placów,
  • tworzenie obiektów handlowych, przemysłowych oraz usługowych.

Tworzone przez nas projekty pozwalają na podniesienie się konkurencyjności ekonomicznej regionów – stawianie starannie dopasowanych do danego rejonu systemów drogowych usprawnia jednocześnie jakość pojazdów logistycznych.

Nasze największe projekty

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele projektów dróg i mostów, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Do projektów, o których warto wspomnieć, należą między innymi projekt drogi wojewódzkiej numer 935 między Raciborzem a Pszczyną, odcinek obwodnicy S3 zwaną inaczej Obwodnicą Brzozową. W naszych rękach znalazła się również Obwodnica Mielca, Leżajska oraz Bolkowa czy odcinek trzeciej drogi ekspresowej S17 między Krakowem a Lublinem, a także droga ekspresowa S7 pomiędzy Skomielno Białą a Rabką Zdrój.

To wciąż tylko część realizowanych przez nas projektów dróg, z których jesteśmy dumni. Z dnia na dzień stawiamy przed sobą nowe wyzwania, aby nie spocząć na laurach i nieustannie rozwijać w sobie wiedzę oraz umiejętności, aby dawać świadectwo swojego profesjonalizmu sobie i wszystkim pozostałym.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie Państwo być pewni prowadzonego, profesjonalnego obszaru usług z naszej strony. Zachęcamy do kontaktu oraz poznania szczegółów z zakresu projektowania dróg i mostów!

geotechnika kraków 9

Zapoznaj się z naszą ofertą: