Korzystamy z najnowszych technologii

W naszej firmie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam na profesjonalne realizowanie zleceń w zakresie inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich systemów wykonywane przez nas projekty są trwałe oraz służą użytkownikom jeszcze przez wiele lat po ich oddaniu. W naszej pracy wykorzystujemy przede wszystkim systemy sterowania maszyn oraz technologie MCE. Pochodzą one od uznanych producentów, specjalizujących się w tych dziedzinach i dostarczających produktów na najwyższym poziomie. Jest to niezwykle ważny aspekt w prężnie rozwijającym się przemyśle drogowym, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by być na bieżąco z pojawiającymi się nowościami i dzięki ich dobremu wykorzystaniu dostarczać naszym Klientom coraz lepszych i trwalszych projektów.
Lorem ipsum dolor sit amet

Korzystamy z najnowszych technologii

W naszej firmie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam na profesjonalną pracę w zakresie inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej. Dzięki zastosowanym technologiom wykonywane przez nas projekty są trwałe oraz służą przez wiele lat po oddaniu. Wykorzystujemy systemy sterowania maszyn oraz technologie MCE. Pochodzą one od uznanych producentów. Dodatkowo, dzięki temu, że posiadamy specjalny recykler możemy budować drogi w technologii MCE. 

SYSTEMY STEROWANIA MASZYN

Stosowanie nowoczesnych systemów sterowania maszyn to sprytny sposób na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz materiałów w czasie przeprowadzania prac budowlanych. Największą zaletą wykorzystania tej technologii jest fakt, iż dzięki nim maszyny znacznie zwiększają efektywność pracy, a więc są w stanie wykonać swoje zadania na tym samym lub nawet wyższym poziomie, jednakże w znacznie krótszym czasie. Produkcja przebiega wtedy w praktycznie nieprzerwany sposób, co wiąże się z dwukrotnym, a często nawet i trzykrotnym wzrostem wydajności. Takie rozwiązania przyczyniają się również do znacznego usprawnienia zarządzania na placu budowy.

Dodatkowo, posiadanie systemów sterowania maszyn obniża koszty zrealizowania danego projektu ze względu na zmniejszony zakres pracy inżynierów. Maszyny optymalizują jednocześnie ilość zużywanych materiałów oraz redukują wytyczenia geodezyjne i koszty inżynieryjne, korzystnie wpływając na efekt końcowy.

Najbardziej doceniany wśród naszych Klientów jest natomiast fakt, iż przy wykorzystaniu systemów sterowania maszyn zawsze działamy z najwyższą możliwą precyzją. Wszystkie konieczne parametry są jednolicie wysokie na terenie całego placu budowy, co przekłada się na wyższą jakość wykonywanych usług. Dodatkowo możemy zaplanować szczegółowy podział prac na naszym terenie, ponieważ dokładnie znamy wydajność oraz możliwości każdej z maszyn.

TECHNOLOGIA MCE

Dzięki temu, że nasza firma posiada odpowiedni recykler, możemy budować drogi w nowatorskiej technologii MCE. Jest to rozwiązanie, za którym stoją liczne korzyści zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Wychodzi więc ono naprzeciw potrzebom współczesnego świata i korzystnie wpływa na realizowane przez nas projekty. Skrót MCE oznacza mieszankę mineralno-cementowo-emulsyjną o ciągłym uziarnieniu, która wykorzystywana jest przy konstruowaniu podbudowy nawierzchni drogowej. To właśnie na jej ponownym zastosowaniu opiera się cała idea technologii MCE. Jej wykorzystanie w praktyce polega na przetworzeniu istniejących już dotąd, lecz zniszczonych warstw nawierzchni i położenie jej na nowo. W naszym wyposażeniu posiadamy maszyny, które zakupiliśmy z myślą o środowisko, a które umożliwiają nam przeprowadzenie właśnie takich działań. Konieczne jest przy tym zwrócenie uwagi na zachowanie elastyczności nowej konstrukcji, aby nie spowodować ewentualnych pęknięć, które mogłyby w przyszłości osłabić jej strukturę. W naszej firmie stosujemy tę technologię przede wszystkim ze względu na jej bardzo pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Nie trzeba bowiem wydobywać na nowo surowca oraz zużywać kolejnej dawki energii, lecz można wykorzystać istniejące już materiały. Jednocześnie ponownie przetwarza się produkty i nie pojawiają się nowe odpady, dzięki czemu ich ilość zostaje znacznie ograniczona. Dodatkowym plusem wprowadzenia do realizowanych projektów technologii MCE jest fakt, że mieszanka ta jest warstwą podatną, co pozwala na unikanie pęknięć odbitych. Jako że w obecnych czasach bardzo ważnym aspektem wszelkich działalności jest dbanie o środowisko i unikanie tworzenia niepotrzebnych śmieci, które ulegają wieloletniemu rozkładowi, kwestia ta odgrywa istotną rolę w realizowanych przez nas projektach.

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z naszą firmą, wszelkie informacje znajdziesz w zakładce