WYŚLIJ NAM SWOJE CV

Co jest dla nas ważne?

W związku z szybko rozwijającym się przemysłem budowlanym i stałym powiększaniem się naszej firmy oraz poszerzaniem jej działalności prowadzimy szeroką rekrutację na różne stanowiska. Zależy nam przede wszystkim na zgromadzeniu zgranego i zaangażowanego zespołu, który będzie na bieżąco reagował na zmieniający się dynamicznie rynek i dołoży wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom obsługę na jak najwyższym poziomie. To oni stanowią podstawę działalności naszej firmy, dlatego kładziemy nacisk przede wszystkim na ich zadowolenie oraz dostarczanie im projektów i wykonań spełniających ich oczekiwania.
WYŚLIJ NAM SWOJE CV

Rozwijaj się w prężnie działającej firmie!

W naszej firmie zatrudniamy wszelkiego rodzaju wykwalifikowanych specjalistów. Począwszy od inżynierów poprzez managerów, księgowe oraz projektantów. Jeśli chcesz rozwijać się w prężnie działającej firmie, wyślij nam swoje CV, zostaw dane kontaktowe, które będą niezbędne w przypadku rekrutacji. Nie zapomnij dodać kilka słów o sobie oraz stwierdzenia dlaczego zdecydowałeś się pracować właśnie w naszej firmie.

Z naszej strony gwarantujemy miłą atmosferę pracy, możliwość awansowania i osobistego rozwoju. Praca w naszej firmie to doskonała szansa na zdobycie cennego doświadczenia.

Kogo poszukujemy?

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Począwszy od inżynierów poprzez menedżerów, księgowe oraz projektantów, poszukujemy osób na zróżnicowane stanowiska z szeroką gamą zainteresowań i otwartością na nowe pomysły. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i gotowość do pracy oraz nauki nowych rzeczy. Atutem będzie również dobra znajomość branży budowlanej, a w szczególności inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej, którymi zajmuje się nasza firma. Mile widziane będzie także doświadczenie w podobnej pracy lub na zbliżonym stanowisku.

Rozwijaj się w prężnie działającej firmie!

Jeśli chcesz rozwijać się w prężnie działającej firmie, koniecznie wyślij nam swoje CV oraz zostaw dane kontaktowe, które będą niezbędne w dalszym przebiegu procesu rekrutacji oraz przyszłym porozumiewaniu się. Nie zapomnij również dodać kilku najważniejszych słów o sobie oraz krótkiego wytłumaczenia, dlaczego zdecydowałeś się pracować właśnie w naszej firmie. Będą to istotne elementy decydujące o pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu aplikacji. Jeśli szukasz miejsca pracy, które pozwoli Ci zaistnieć na rynku pracowniczym i umożliwi przyszłą karierę zawodową, nie zastanawiaj się dłużej i wypełnij nasz formularz kwalifikacyjny!

Co możemy zaoferować?

Z naszej strony, gwarantujemy przede wszystkim miłą atmosferę w pracy, możliwość awansowania, budowania kariery i osobistego rozwoju. Praca w naszej firmie to doskonała szansa na zdobycie niezwykle cennego doświadczenia, które można później wykorzystać na międzynarodowym rynku pracy. Pozwala ona również stać się pożądanym kandydatem i otwiera bardzo wiele drzwi w przyszłości. Oprócz tego daje szansę na zapoznanie się nie tylko ze szczegółami funkcjonowania inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej, ale także z kulisami działania dużej polskiej firmy budowlanej. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami i zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.