Wykonane realizacje

Realizacje

Podczas naszej działalności wykonaliśmy sporo udanych inwestycji. Możemy pochwalić się nie tylko stworzeniem infrastruktury drogowej, ale także wykonaniem fabryk, centrum logistycznego oraz galerii handlowej. Poniżej przedstawiamy nasze wyszczególnione obiekty.

Wykonane realizacje

Realizacje

Podczas naszej działalności wykonaliśmy sporo udanych inwestycji. Możemy pochwalić się nie tylko stworzeniem infrastruktury drogowej, ale także wykonaniem fabryk, centrum logistycznego oraz galerii handlowej. Poniżej przedstawiamy nasze wyszczególnione obiekty.

realizacje wibra

Nasze największe realizacje

Nasza firma istnieje na polskim rynku budowlanym już od wielu lat i niezmiennie cieszy się stałym zaufaniem naszych Klientów. Wynika to przede wszystkim z wysokiego poziomu realizowanych przez nas projektów, których w tym czasie nagromadziło się już bardzo dużo. Świadczą one nie tylko o wysokiej jakości wykonywanych przez nas realizacji, ale także o ich długotrwałości i odporności na upływ czasu i zmieniające się warunki pogodowe. Patrząc na nasze osiągnięcia można zauważyć, jakie aspekty odgrywają dla nas najważniejszą rolę oraz przekonać się o długim okresie użytkowania, jaki gwarantujemy przy wykonywaniu zadań zleconych nam przez naszych Klientów. Ważne jest dla nas również uwzględnienie w procesie budowy aspektów ekonomicznych i ekologicznych, co widać po naszych przeszłych realizacjach. Można także zauważyć, że z biegiem czasu coraz większą wagę przywiązujemy właśnie do tych cech naszych projektów i nieustannie rozwijamy się w tym kierunku, by móc zagwarantować jak najlepsze efekty.

Powiększony obszar działania

Podczas naszej długoletniej działalności wykonaliśmy sporo udanych inwestycji, którymi z przyjemnością możemy się pochwalić. Nie dotyczą one jedynie dróg i autostrad, lecz obejmują znacznie więcej obiektów z dziedziny inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej. Pierwsze zlecenia realizowaliśmy jedynie na terenie Krakowa, jego najbliższych okolic oraz samej małopolski. Z czasem jednak rozwijaliśmy się coraz bardziej, a nasza firma powiększała się, co umożliwiło nam rozszerzenie terenów naszej działalności najpierw na sąsiednie województwa, a potem także i na całą Polskę. Świadczy o tym między innymi wykonana przez nas stacja Kłodzko Miasto, obwodnica Leżajska czy przeprowadzona przez nas rozbudowa fabryki Volkswagena we Wrześni. W naszym portfolio znajduje się jednak dużo więcej udanych inwestycji różnego rodzaju, a każda z nich jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle pozostałych, nie odbiegając od nich swoją wysoką jakością. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi projekty będące naszą największą dumą.

wibra realizacje
realizacje firmy wibra

Zróżnicowana oferta obiektów

Możemy pochwalić się nie tylko stworzeniem bogatej infrastruktury drogowej, ale także wykonywaniem projektów i realizacji fabryk, centrum logistycznego oraz galerii handlowej. Wśród naszych największych osiągnięć znajdują się między innymi liczne odcinki autostrad czy obwodnice na terenie całej Polski, jako że jesteśmy firmą, która rozpoczęła swoją działalność właśnie od budowy dróg i autostrad. Z czasem jednak rozwinęliśmy się także i na inne rynki i do zrealizowanych przez nas inwestycji dołączyły na przykład stacje kolejowe, fabryki czy nawet galerie i inne obiekty przemysłowo-handlowe. Patrząc na te realizacje widać, że żadne wyzwanie nie jest nam straszne i chętnie podejmiemy się nowych projektów, które pozwolą nam się jeszcze bardziej rozwijać. Nasi Klienci niezwykle cenią sobie możliwość obejrzenia oraz zapoznania się z naszymi przeszłymi wykonaniami, dlatego też odpowiadamy na ich potrzeby i umożliwiamy im zobaczenie naszych najbardziej znanych projektów. Poniżej przedstawiamy wyszczególnione przez nas obiekty i zapraszamy do kontaktu w sprawie przyszłych zleceń. Może Państwa projekty dołączą do grona naszych największych realizacji!

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z naszą firmą, wszelkie informacje znajdziesz w zakładce