Profil firmy

Dowiedz się, jak zaczynaliśmy oraz co wpłynęło na nasz rozwój. Poznaj historię firmy Wibra.

Wibra Infrastruktura to polska firma, która specjalizuje się przede wszystkim w świadczeniu usług z dziedzin takich jak inżynieria drogowa, przemysłowa oraz kubaturowa. Naszym zadaniem jest zapewnienie usług najwyższej jakości, a wykonywane przez nas projekty odznaczają się dużą trwałością i wytrzymałością. Taki efekt zawdzięczają przede wszystkim naszym doświadczonym pracownikom, którzy dokładają wszelkich starań, by zapewnić niezawodność realizowanych zleceń, zaczynając od pierwszych szkiców i planów, a kończąc nawet na trwałości systemu nawierzchni.

Firma Wibra istnieje na rynku od lat i dzięki wielu udanym projektom zrealizowanym w tym czasie, staliśmy się niezwykle silnym przedsiębiorstwem, któremu zaufali zarówno nasi nowi, jak i stali Klienci. To właśnie dzięki nim mieliśmy możliwość osiągnięcia licznych sukcesów oraz zdobycia obecnej renomy. Dzięki nim możemy nieustannie podnosić poziom naszych usług poprzez kształcenie pracowników, nowe technologie oraz liczne kolejne realizacje.

Jak zaczynaliśmy?

Historia

Firma Wibra Infrastruktura pojawiła się na rynku po raz pierwszy w 1990 roku, a jej historia rozpoczęła się od wykonywanie robót ziemnych, stabilizacji oraz podbudów konstrukcyjnych. Był to jednak dopiero początek jej działalności. Z czasem Wibra zaczęła zdobywać coraz większe zlecenia, co pozytywnie wpłynęło na rozwój i rozrost firmy. Dzięki kolejnym zadaniom, udało się poszerzyć obszar jej działania i wykroczyć poza granice województwa małopolskiego. Świadczą o tym między innymi takie udane realizacje jak budowa stacji kolejowej Kłodzko Miasto, czy też stworzenie obwodnicy Brzozowa, Mielca oraz Leżajska.

Jak zaczynaliśmy?

Rozwój naszej firmy

Doświadczenie zdobywane latami przyczyniło się do zbudowania silnego przedsiębiorstwa z profesjonalną i doświadczoną kadrą oraz nowoczesnym zapleczem technologii i maszyn budowlanych. Jednakże rozwój firmy jeszcze się nie zakończył. Cały czas staramy się inwestować w nowe rozwiązania i poszerzać swoje horyzonty, by móc zagwarantować Klientom najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Jak zaczynaliśmy?

Historia

Wibra Infrastruktura pojawiła się na rynku w 1990 roku, a jej historia zaczęła się od wykonywania robót ziemnych, stabilizacji oraz podbudów konstrukcyjnych. Doświadczenie zdobywane latami przyczyniło się do zbudowania silnego przedsiębiorstwa z profesjonalną kadrą oraz nowoczesnym zapleczem maszyn budowlanych. 

DĄŻYMY DO CELU

NASZA WIZJA

Zależy nam na tym, aby WIBRA stała się bezkonkurencyjna na rynku w dziedzinie inżynierii drogowej, przemysłowej oraz kubaturowej. Z tego względu nieustannie podnosimy poziom wykonywanych usług i realizacji. Staramy się maksymalnie skrócić czas realizacji, przy jednoczesnym zwiększaniu jakości i standardów. Coraz wyraźniej staramy się uwzględnić w naszych działaniach aspekt ekologiczny, wykorzystując w projektach technologie pozwalające na zastowanie zużytej nawierzchni, przy zachowaniu jej wysokiej trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Chcemy, aby nasi Klienci zawsze odbierali swoje projekty mając pewność, że spełniają one wszystkie standardy i z gwarancją, że będą mogli cieszyć się ich świetnym efektem przez długie lata!

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z naszą firmą, wszelkie informacje znajdziesz w zakładce